loading...

Najnowsze informacje

Technologie silnych magnesów rozwijają się w szybkim tempie, specjaliści pracują bez przerwy nad poprawieniem ich możliwości. Zwiększa się też bardzo dynamicznie wykorzystanie magnesów o dużej mocy, chętnie po nie sięgają coraz to nowe przemysłowe branże. W naszym dziale prezentującym aktualności dotyczące magnesów neodymowych przeczytać można o wszystkich ciekawostkach i nowinkach które się z tą branżą wiążą.
Staramy się prezentować między innymi sukcesy oraz osiągnięcia naukowców i rezultaty ich eksperymentów, jak również pokazywać inspiracje i pomysły na wykorzystanie niesamowitych możliwości tych produktów. Najnowsze trendy, technologie produkcji, ale też zagrożenia na przykład związane ze wzrostem cen surowców - wszystkie te informacje można znaleźć w naszym dziale aktualności.
Dhit sp. z o.o.
Internet Explorer Niezmiernie nam przykro, lecz nasza strona https://magnesy.net.pl nie wspiera już Internet Explorer'a. Proszę zaktualizować przeglądarkę na Microsoft Edge, Google Chrome lub Mozilla Firefox.
help_outline Pomoc

Formularz kontaktowy indeterminate_check_box

Preferowana forma kontaktu

Facebook Youtube