loading...

Najnowsze informacje

Technologie magnesów o dużej mocy rozwijają się w szybkim tempie, naukowcy pracują bez przerwy nad ich udoskonalaniem i zwiększaniem możliwości. Coraz większe jest także stosowanie mocnych magnesów neodymowych, sięgają po nie coraz to nowe gałęzie przemysłu. W naszym dziale prezentującym aktualności ze świata magnesów neodymowych każdy może przeczytać o wszystkich nowościach oraz ciekawostkach związanych z tą branżą.
Staramy się prezentować między innymi najnowsze osiągnięcia inżynierów oraz rezultaty ich wieloletnich badań, ale też pokazywać inspiracje i pomysły na użycie możliwości, które te produkty posiadają. Najnowsze trendy, technologiczne rozwiązania, ale również ryzyka związane chociażby z większymi cenami surowców - wszystkie te informacje można znaleźć w naszym dziale z aktualnościami.
Metody zabezpieczania zewnętrznych powierzchni magnesów neodymowych - opis
Neodymowy magnes - cóż to jest?
Dynamo magnetyczne energia magnesów neodymowych.
Zastosowania magnesów w naszym codziennym życiu.
Serial Złomowisko.pl - Panowie Marek i Edek
Duży wzrost cen pierwiastków ziem rzadkich NdFeB.
Widać, że podnoszą się ceny magnesów NdFeb? Powodem są duże ceny
Dhit sp. z o.o.
Internet Explorer Niezmiernie przykro nam, lecz nasza firmowa strona https://magnesy.net.pl już nie wspiera przeglądarki Internet Explorer. Prosimy o aktualizację przeglądarki na Microsoft Edge, Google Chrome lub Mozilla Firefox.
help_outline Pomoc

Formularz kontaktowy indeterminate_check_box

Preferowana forma kontaktu

Facebook Youtube