loading...

Oferta - zabawki na magnes ceny.

Neodymowe magnesy mają mnóstwo ciekawych zastosowań. Służą one także do świetnej zabawy. Bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się przykładowo oferowane przez nas zabawki na magnesy z serii XMAG2, które świetnie stymulują kreatywność, wyobraźnię i logiczne myślenie zarówno u młodszych jak starszych w każdym wieku. Zastosowane w oferowanych przez nas inteligentnych zabawkach niezwykle mocne neodymowe magnesy, umożliwiają konstruowanie ciekawych obiektów przestrzennych. Fenomenem zabawki z klocków, jest jej niesamowita prostota. Składa się ona z niedużej kulki i pałeczki z dwoma magnesami neodymowymi.

W naszej ofercie posiadamy także ogromnie lubiane na całym świecie magnetyczne kulki NeoCube ułożone w postaci sześcianu złożonego z 216 kuleczek zabezpieczonych warstwą metalu lub inną powłoką ochronną w różnych kolorach.

Dhit sp. z o.o.
Internet Explorer Niezmiernie przykro nam, lecz nasza strona https://magnesy.net.pl nie obsługuje Microsoft IE. Prosimy o aktualizację przeglądarki na Microsoft Edge, Mozilla Firefox lub Google Chrome.
help_outline Pomoc

Formularz kontaktowy indeterminate_check_box

Preferowana forma kontaktu

Facebook Youtube