Śpiewające magnesy w kształcie jajek magnetycznych

Ta nowa, wspaniała zabawka magnetyczna wkrótce oczaruje wszystkich! Bądź więc jej pierwszym posiadaczem wśród Twoich znajomych! Zabawkę wykonaliśmy z idealnie wypolerowanych i gładko wykończonych magnesów hematytowych w kolorze głębokiej czerni. To niezwykle fascynująca zabawa. Ilekroć je rozdzielisz będą próbowały ponownie się połączyć, a gdy to nastąpi... dzieje się rzecz dziwna i ciekawa.

Kliknij na przycisk odtwarzania poniżej, aby usłyszeć efekty dźwiękowe towarzyszące połączeniu magnesów:
Zobacz i posłuchaj!

Możesz wykonać wiele trików posługując się jajkami magnetycznymi. Zapewni ci ona godziny przyjemnej rozrywki.

Inne firmy sprzedają tego typu magnesy za cenę powyżej 50 zł często pod nazwą "magnetoidów". Nasz produkt to dokładnie te same magnesy tylko po znacznie niższej cenie. Po prostu zrezygnowaliśmy ze zbędnego, ekstrawaganckiego, a drogiego opakowania na korzyść dostępnej ceny. Zresztą gdy już raz weźmiesz tę zabawkę do ręki nie będziesz jej na długo odkładał! Zamów już teraz zanim wyczerpie się nasz magazyn bo ta zabawka już stała się bardzo popularnym prezentem!

OSTRZEŻENIE: Jajka magnetyczne są bardzo odporne na zniszczenie niemniej nie są niezniszczalne. Zniszczą się jeśli upuścisz je na twarde podłoże. Poza tym pamiętaj, że jajka magnetyczne zbudowane są z magnesów neodymowych i należy posługiwać się nim zgodnie z zasadami bezpieczeństwa dla tego typu magnesów.
Nie należy zbliżać ich do urządzeń elektronicznych i magnetycznych nośników danych. Przeczytaj proszę szczegółowe zasady bezpieczeństwa dostępne na naszych stronach.

To jest zabawa lepsza niż posiadanie jakiekolwiek innej pary magnesów.
Cena na stronie naliczana jest za parę.
Wymiary podane w millimetrach.

sortowanie :
Brak rekordów do wyświetlenia
Ilość : 0
help_outline Pomoc

Formularz kontaktowy indeterminate_check_box

Preferowana forma kontaktu
e-mail
telefon