loading...

Serial Złomowisko.pl - Panowie Marek i Edek testują uchwyt magnetyczny.

Chcieliśmy się pochwalić, że w trzeciej odsłonie serialu Złomowisko.pl nadawanego na Discovery Channel, w drugim odcinku sprawdzany jest nasz uchwyt do łowienia w wodzie UM 65x45. Eksperymenty wykonuje pan Marek – Złomiarz z Pruszkowa, a badany sprzęt to magnes do łowienia w wodzie UM 65x45. To urządzenie łatwo odszukać na naszej stronie w kategorii – Uchwyty do poszukiwań. Spieszymy również z deklaracją, że uchwyt UM 65x45 jest w stałej sprzedaży wraz z koniecznym oprzyrządowaniem.

Złomowisko to stanowisko, w którym wskazane jest urządzenie do separacji metali. Narzędzie, które nazywamy separatorem magnetycznym czy to w formie uchwytu UM 65x45 (uchwyt stosuje się do wykrywania okazów z metali żelaznych zapodzianych w pryzmie odpadków, w wodzie itp.), czy innego urządzenia tego typu, usprawnia działalność, a czasami jest ostatnim wyjściem umożliwiającym selekcję elementów metalowych. Także urządzenia do oddzielania metali kolorowych w pierwszej fazie działania używają separatorów magnetycznych, natomiast dopiero na następnym etapie stosują technologie optyczne czy wirówki pozwalające na odzysk metali kolorowych.

Pruszkowski złomiarz – pan Marek wraz z panem Edkiem to niekwestionowani krezusi polskich złomowisk. Zapewne nie tylko, ale Oni dobrze znajdują sposób na to jak coś co przypomina pryzmę śmieci przerabia się w profit. Uchwyt magnetyczny UM 65x45 zdecydowanie im w tym pomaga ponieważ to proste, ale kreatywne rozwiązanie.

Link do programu : Złomowisko.pl


Serdecznie zapraszamy.
Dhit sp. z o.o.
Internet Explorer Bardzo nam przykro, ale nasza firmowa strona https://magnesy.net.pl nie obsługuje Internet Explorer'a. Proszę zaktualizować przeglądarkę na Google Chrome, Mozilla Firefox albo Microsoft Edge.
help_outline Pomoc

Formularz kontaktowy indeterminate_check_box

Preferowana forma kontaktu

Facebook Youtube