loading...

Serial Złomowisko.pl - Panowie Marek i Edek wypróbowują uchwyt magnetyczny.

Pragniemy się pochwalić, że w trzeciej odsłonie serialu Złomowisko.pl wyświetlanego na Discovery Channel, w drugim odcinku sprawdzany jest nasz uchwyt do łowienia w wodzie UM 65x45. Testy prowadzi pan Marek – Złomiarz z Pruszkowa, a sprawdzany przyrząd to UM 65x45. Uchwyt ten łatwo znaleźć na naszej stronie w kategorii – Uchwyty do poszukiwań. Spieszymy także z deklaracją, że uchwyt UM 65x45 jest w stałej sprzedaży wraz z koniecznym uzbrojeniem.

Złomowisko to miejsce, w którym wskazane jest narzędzie do izolacji metali. Narzędzie, które nazywamy separatorem magnetycznym czy to w postaci uchwytu UM 65x45 (uchwyt stosuje się do wyszukiwania okazów z metali żelaznych zapodzianych w masie śmieci, w wodzie itp.), bądź innego narzędzia tego rodzaju, optymalizuje pracę, a momentami jest ostatnim wyjściem umożliwiającym segregację odpadów metalowych. Ponadto maszyny do separacji metali kolorowych w pierwszej fazie pracy stosują separatory magnetyczne, zaś tylko na następnym etapie stosują procedury optyczne czy wirówki dające odzysk metali kolorowych.

Złomiarz z Pruszkowa – pan Marek wraz z panem Edkiem to niekwestionowani królowie krajowych złomowisk. Kto jak kto, jednak Oni doskonale radzą sobie z tym jak coś co wygląda na pryzmę śmieci przerabia się w profit. UM 65x45, czyli nasz uchwyt magnetyczny zdecydowanie wspiera ich w działaniu bo to niezwykle kreatywne podejście.

Link do programu : Złomowisko.pl


Serdecznie zapraszamy.
Dhit sp. z o.o.
Internet Explorer Przykro nam, lecz nasz firmowy serwis https://magnesy.net.pl już nie obsługuje IE. Proszę zaktualizować przeglądarkę na Google Chrome, Mozilla Firefox albo Microsoft Edge.
help_outline Pomoc

Formularz kontaktowy indeterminate_check_box

Preferowana forma kontaktu

Facebook Youtube