loading...

Serial Złomowisko.pl - Panowie Edek i Marek testują magnes do łowienia.

Pragniemy się pochwalić, że w trzeciej odsłonie serialu Złomowisko.pl wyświetlanego na Discovery Channel, w drugim odcinku testowany jest nasz uchwyt magnetyczny UM 65x45. Eksperymenty prowadzi pan Marek – Złomiarz z Pruszkowa, a sprawdzany przyrząd to magnes do łowienia w wodzie UM 65x45. To urządzenie znajdziecie Państwo na naszej stronie w kategorii – Uchwyty do poszukiwań. Spieszymy także z deklaracją, że uchwyt UM 65x45 jest w ciągłej sprzedaży wraz z potrzebnym uzbrojeniem.

Złomowisko to stanowisko, w którym niezbędne jest wyposażenie do izolacji metali. Urządzenie, które nazywamy separatorem magnetycznym czy to w postaci uchwytu UM 65x45 (uchwyt służy do wyszukiwania okazów z metali żelaznych utraconych w pryzmie odpadków, w wodzie itp.), bądź innego narzędzia tego typu, usprawnia pracę, a momentami jest ostatnim rozwiązaniem dającym szansę na segregację skrawków metalicznych. Również urządzenia do separacji metali kolorowych w pierwszej fazie aktywności stosują separatory magnetyczne, natomiast tylko na kolejnym etapie wdrażają techniki optyczne czy wirówki dające odzysk metali kolorowych.

Pan Marek – Złomiarz z Pruszkowa wraz z panem Edkiem to niekwestionowani królowie krajowych złomowisk. Można długo szukać, jednak Oni dokładnie wiedzą jak coś co na pozór stanowi pryzmę rupieci zamienia się w zysk. UM 65x45, czyli nasz uchwyt magnetyczny zasadniczo im w tym pomaga ponieważ to bardzo kreatywne podejście.

Link do programu : Złomowisko.pl


Serdecznie zapraszamy.
Dhit sp. z o.o.
Internet Explorer Bardzo nam przykro, ale nasz serwis https://magnesy.net.pl nie wspiera już Microsoft IE. Proszę zaktualizować przeglądarkę na Mozilla Firefox, Google Chrome lub Microsoft Edge.
help_outline Pomoc

Formularz kontaktowy indeterminate_check_box

Preferowana forma kontaktu

Facebook Youtube