loading...

Testy magnesu neodymowego na Discovery Channel w trzeciej edycji serialu Złomowisko.pl.

Pragniemy się pochwalić, że w trzeciej odsłonie serialu Złomowisko.pl emitowanego na Discovery Channel, w drugim odcinku testowany jest nasz uchwyt do łowienia w wodzie UM 65x45. Eksperymenty prowadzi pan Marek – Złomiarz z Pruszkowa, a sprawdzany sprzęt to magnes do łowienia w wodzie UM 65x45. Ten sprzęt łatwo odnaleźć w naszym sklepie internetowym w kategorii – Uchwyty do poszukiwań. Spieszymy również z deklaracją, że uchwyt UM 65x45 jest w stałej sprzedaży wraz z koniecznym wyposażeniem.

Złomowisko to przedsiębiorstwo, w którym konieczne jest narzędzie do rozdzielania metali. Separator magnetyczny czy to w postaci uchwytu UM 65x45 (uchwyt służy do wyławiania przedmiotów z metali żelaznych zagubionych w masie odpadków, w wodzie itp.), bądź innego urządzenia tego typu, usprawnia czynności, a czasami jest optymalnym rozstrzygnięciem umożliwiającym segregację skrawków metalicznych. Również urządzenia do separacji metali kolorowych w pierwszej fazie działania stosują separatory magnetyczne, natomiast dopiero na następnym etapie stosują technologie optyczne czy wirówki pozwalające na odzysk metali kolorowych.

Pruszkowski złomiarz – pan Marek wraz z panem Edkiem to bez wątpienia książęta krajowych złomowisk. Można długo szukać, jednak Oni dobrze radzą sobie z tym jak coś co wygląda na górę rupieci zamienia się w zysk. Magnetyczny uchwyt UM 65x45 absolutnie wspiera ich w działaniu bowiem to bardzo kreatywne rozwiązanie.

Link do programu : Złomowisko.pl


Serdecznie zapraszamy.
Dhit sp. z o.o.
Internet Explorer Niezmiernie nam przykro, ale nasza firmowa strona https://magnesy.net.pl nie obsługuje przeglądarki Internet Explorer. na Google Chrome, Microsoft Edge lub Mozilla Firefox.
help_outline Pomoc

Formularz kontaktowy indeterminate_check_box

Preferowana forma kontaktu

Facebook Youtube