loading...

Testowanie uchwytu magnetycznego na Discovery Channel w trzecim wydaniu serialu Złomowisko.pl.

Pragniemy się pochwalić, że w trzeciej odsłonie serialu Złomowisko.pl emitowanego na Discovery Channel, w drugim odcinku testowany jest nasz uchwyt magnetyczny UM 65x45. Testy przeprowadza pan Marek – Złomiarz z Pruszkowa, a testowany przyrząd to UM 65x45. To urządzenie można odnaleźć na naszej stronie w zakładce – Uchwyty do poszukiwań. Spieszymy także z deklaracją, że uchwyt UM 65x45 jest w ciągłej sprzedaży wraz z niezbędnym wyposażeniem.

Złomowisko to miejsce, w którym wskazane jest wyposażenie do rozdzielania metali. Magnetyczny separator czy to w postaci uchwytu UM 65x45 (uchwyt służy do wyszukiwania okazów z metali żelaznych zagubionych w masie odpadków, w wodzie itp.), czy innego urządzenia tego rodzaju, usprawnia pracę, a momentami jest jedynym rozwiązaniem umożliwiającym selekcję elementów metalicznych. Ponadto narzędzia do separacji metali kolorowych w początkowej fazie aktywności używają separatorów magnetycznych, a tylko na kolejnym etapie wdrażają procedury optyczne czy wirówki umożliwiające odzysk metali kolorowych.

Pan Marek – Złomiarz z Pruszkowa oraz pan Edek to niekwestionowani książęta krajowych złomowisk. Można długo szukać, ale Oni dobrze znajdują sposób na to jak coś co wygląda na stertę śmieci przerabia się w dochód. Uchwyt magnetyczny UM 65x45 absolutnie wspiera ich w działaniu bo to proste, ale wydajne podejście.

Link do programu : Złomowisko.pl


Serdecznie zapraszamy.
Dhit sp. z o.o.
Internet Explorer Niezmiernie nam przykro, ale nasza strona https://magnesy.net.pl już nie wspiera Internet Explorer'a. Proszę zaktualizować przeglądarkę na Mozilla Firefox, Microsoft Edge albo Google Chrome.
help_outline Pomoc

Formularz kontaktowy indeterminate_check_box

Preferowana forma kontaktu

Facebook Youtube